Śmieszne znicze

Jakie znicze stawiamy na grobach?
marcin
Posty: 79
Rejestracja: sobota 13 lut 2016, 15:02
Kontakt:

Śmieszne znicze

Post autor: marcin »

Macie jakieś fotki śmiesznych zniczy? Wysyłajcie :)

Zaczynam - foto1:

Obrazek
adam009
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 28 lut 2016, 17:50

Re: Śmieszne znicze

Post autor: adam009 »

Nie wiem tyko, kto by chciał na swoim grobie śmieszny znicz, no na pewno nie ja, mam głęboki szacunek do śmierci, ponieważ jest nieodłączną częścią życia. Śmierć w każdy z Nas budzi lęk! tylko głupiec mówi, iż śmierci się nie boi, śmierć z reguły poprzedzona jest cierpieniem, niebagatelnym zresztą może, dlatego a nawet głównie dlatego nie jestem zwolennikiem takich śmiesznych zniczy! Każdy z Nas chce, by po naszej śmierci okazano nam szacunek nawołuję wobec tego by nie drwić z takich spraw.
Eryk
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 03 mar 2016, 23:31

Re: Śmieszne znicze

Post autor: Eryk »

Zgadza się z wypowiedzą poprzednika. To zdjęcie to chyba jakiś fotomontaż. Ewentualnie jest to jeden z głupich prezentów, którymi obdarowuje się młodzież. Znicz powinien być klasyczny, a nie z pozytywką. Nie zgadzam się z adam009 tylko w jednym miejscu - nie uważam siebie za głupca, a nie boję się śmierci. Wczoraj nas nie było, dziś jesteśmy, jutro nas nie ma - każdego jest takie ziemskie życie, ale wierzę, że tutaj się ono nie kończy :) To tak nawiasem.
Ula
Posty: 30
Rejestracja: środa 18 maja 2016, 21:51

Re: Śmieszne znicze

Post autor: Ula »

Czego to ludzie nie wymyślą. Takie głupoty nie są wcale śmieszne. Usłyszeć takie słowa piosenki Ich Troje na cmentarzu nie licuje z powagą tego miejsca i świadczy o problemach psychicznych człowieka, który przyniósł taki znicz.
marcin
Posty: 79
Rejestracja: sobota 13 lut 2016, 15:02
Kontakt:

Re: Śmieszne znicze

Post autor: marcin »

widocznie ktoś to kupuje, jak się sprzedaje ;P hehe
Maks
Posty: 30
Rejestracja: sobota 02 lip 2016, 15:12

Re: Śmieszne znicze

Post autor: Maks »

marcin pisze:Macie jakieś fotki śmiesznych zniczy? Wysyłajcie :)

Zaczynam - foto1:

Obrazek
Masakra jakaś, a dobór piosenki po prostu idealny ;) Na apokalipsę zombie będzie jak znalazł. A tak na poważnie, to znicz jak znicz - śmieszny, czy nie śmieszny, przecież i tak w końcu trafi do kosza na śmieci. Ja na pewno takiego czegoś bym nie kupił, a to z tego względu, że ta cholerna muzyczka doprowadzałby do szału nie tylko mnie, ale też inne osoby odwiedzające swoich bliskich. Do tej pory pamiętam jak jakiś inteligent postawił na czyimś grobie kartkę z pozytywką i całą zimę na cmentarzu słychać było "jingle bells".
ODPOWIEDZ